Sodovkárny ČR – P

SODOVKÁRNY ČR

P

EXISTENCE

NÁZEV OBCE/GEMEINDE

OKR

NÁZEV FIRMY

L

U

E

R

POZNÁMKY

Pacov / Patzau PE Pakosta Ferdinand (syn Ladislav P.) x
Zajíček Petr x x
Pardubice / Pardubitz PA Bobčík Jan
Hemerka Jindřich x
Hemerka Václav x x
Klečka Jan x Drogerie
Kubín Josef x
Němec Jaroslav x
Semonský František x
Šetek V. x x
Žabka Jan (vd.Antonie Ž.) x
Paskov / Paskau FM Janečka Jan x
Sýkora Rudolf x x x S
Pelhřimov / Pilgram PE Měšťanský pivovar x Pivovar
Jílek Rudolf
Pertoltice p.Ralskem / Barzdorf CL Doms Heinrich x
Petrohrad / Petersburg LN Czernin Eugen hrabě x Pivovar
Písek PI Kutil & Novák x x x x
Kutil & spol. x x x x
Kutil Antonín x
Novák Jaroslav
Vyskočil Albín x x
Planá – Nynice PS Nývlt K. & spol. x x x
Plaňany KO Chytráček Josef x x
Plánice KT Šlerk František  Mg.Ph. x Lékárna
Plesná / Fleissen CH Morgenstern Karl
Plzeň / Pilsen PM Družstvo hostinských s.r.o. x x x x
Železniční konzum x
Bárta Karel x
Goldscheider M. x
Khodl E. x
Sodovkárna – Lochotín x x Pramen
Spolek dělníků Škodových závodů x x
Spolkový dům NEBE x
Plzeň – Doubravka / Doubraken PM Pechman F. x x
Peterka František x
Seykora & Lurie x
Plzeň – Doudlevce PM Kurz & Hazuka x x x
Plzeň – Jíkalka PM Pancíř František
Poběžovice / Ronsberg DO Wüst Eduard
Počátky PE Petrů Arnošt
Podbořany / Podersam LN Köttig Anton x x
Wettengl Karl x
Poděbrady NB Choceňský Jaroslav & spol. x x x
Miklošín J. x
Remeš Karel x x
Podivín BV Sečkař Josef
Sečkařová Valerie x
Smetana A. x
Podkováň MB Společný pivovar a sladovna x Pivovar
Pohořelice / Pohrlitz BV Frey Eduard O.
Polečnice / Neustift CK Tomaschko Anna x
Police nad Metují NA John František x
Kalous Jaroslav Ph.Mr. Lékárna
Švorčík Miroslav Ph.Mg. x lékárna
Polička / Politzka SY Lambor Alois x
Pražan Bohumír x
Vítková A. x
Vítková Pavla x
Polná JI Janků František x
Marek Jan x x
Polubný – Kořenov / Grünthal JN Seidel Albin
Seidel Johann x
Seidel Josef x
Seidel Kajetan x
Seidel Marie
Seidel bratři S
Poříčí / Parschnitz TU Kammel Alois S
Postoloprty / Postelberg LN Seemann Adolf
Potštát / Bodenstadt PR Schiebel Antonie
Praha / Prag AB Družstvo českých hostinských x x x S
Feigl Emanuel x
Fürst J. x Lékárna
Goldscheider M. x x
Kramer & Graf Josef x
Novotný Josef
Řehoř F.J. x x x
Šita, Rodr & spol. x
Praha – Bráník AB Polland Bohumír x Ocelovka
Praha – Břevnov AB Klánová A.
Svoboda K. x
Vlk & spol. x
Vlk Jaroslav x x x
Vlk, Fronc & spol. x
Praha – Horní Počernice AB Čuřín M. x x x x
Praha – Hlubočepy AB Routa Karel – FIX x x
Praha – Holešovice AB Blüml Antonín
Rodr & spol. x x
Zátka František Dr. x x x x S
Praha – Karlín AB Zátka František Dr. x x x x S
Praha – Kobylisy AB Procházková Anna x
Tittl Albert x x x
Praha – Košíře AB Družstvo hostinských s.r.o. x x x x Šampaňská perla
Kadlec Josef x x Zlejčínské zřídlo
Kohout František x x x
Pražská Fr.& spol. x
Pražský Václav x x
Pražský Václav & spol. x x x x
Praha – Král.Vinohrady AB MINERALIA s.r.o. x x
Hellberg A. x
Hellberg Jindřich
Schneidewind Vilém
Špička V.& Skála V. x x x x
Praha – Krč AB Kohout Jan x x Lesněnka
Němeček Antonín x
Praha – Letná AB Bartl V. x x
Hubáčková Karla x x x x Ozonáda, Manon
Praha – Liboc AB Hudec Josef x x x x  * 1898
Praha – Malá Strana AB Prokop František x
Praha – Modřany AB Česká spol.pro průmysl cukerní x x x x
Praha – Nusle AB Havlín Antonín x
Praha – Pankrác AB Myslík Raimund x
Soukup Hynek x x
Praha – Petrovice AB Kraus Leo
Praha – Podolí AB Bergmann Stanislav x
Šita Jan x x
Šita Jan & spol.
Praha – Smíchov AB Smíchovská sodovkárna
Praha – Troja AB Sodovkárna velkostatku Troja x
Praha – Veleslavín AB Nerad Josef x Královka
Švandrlík Jaroslav x x
Praha – Vysočany AB Reinhard & spol. x x x x
Praha – Žižkov AB Říha B.
Říha J. x x
Prachatice / Prachatitz PT Fryba Franz
Süss Johann
Wünsch Richard
Lékárna u Bílého lva S, Lékárna
Prameny / Sangerberg CH Kohl Leonhard x
Prostějov / Prossnitz PV Družstvo Budoucnost x
Jirotka F. x
Knapp František x x
Mackerle Alois x x x x S
Mackerlová Marie x
Perknovský Karel x x x x S
První dělnický zásobní spolek S
Šponarová Arnošta
Štaffa Josef x Hanácká perla
Výrobní družstvo hostinských x x x x S
Protivín / Protiwin PI Javůrek Karel (vd.Emma J.) x x
Provodín / Mickenhahn CL Klofat Rudolf
Předměřice nad Labem HK Škoula J. x
Přelouč PA Emler Vojtěch x x Pivovar
Přepychy RK Hájek Adolf x
Hájková Marie x
Přerov / Prerau PR Hasala Jan x
Klein Štěpán x
Koudelková Anežka x
Kozánek V. x x
Mésl Jindřich x x S
Železniční potravní a výrobní družstvo s.r.o. S
Přeštice PJ Bažant J. x
Bažant Václav x
Bloch Otto Výroba likérů
Příbor NJ Jiříček N.
Příbram PB Buriánek Ladislav x x x
Krotký Ferdinand x x
Krotký Stanislav x
Neliba Antonín a syn x x
Přibyslav HB Vrtiš František x
Příchovice / Przichowitz JN Neumann Eduard
Přímětice ZN Kochová Růžena x x
Psinice JC Heller Vilém x
Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •