1.setkání přátel a znalců Litoměřice 2013

Konec roku jsme s přáteli a kolegy sběrateli oslavili happeningovou akcí spojenou se slavnostním otevřením soukromého pivovarského minimuzea v rodných Litoměřicích…

A akce to byla náramná a i dosti náročná :-)…v průběhu pátku a soboty jsme se sešli v počtu cca 22 přátel a kamarádů, sběratelů a znalců převážně ze severu čech, ale navštívili nás také borci z Chrudimska, Kladenska, Prahy a dokonce i z dalekého Šumperka.

Právě hanušovický sládek Vláďa byl úhlavní postavou sobotního večera, nejen dovezeným Šerákem 13,5°, ale převážně díky svým super znalostem z oboru soudobého pivovarnictví jenž nám na přání sděloval…

K historii neméně přispěl do debaty Petr z SOA Děčín a také další kamarádi a sběratelé. Nádherné sběratelské „hučení“  vznikající vášnivými debatami v nově zrekonstruovaném sklípku s prezentací toho nej z mé sbírky ( ještě jednou Miloši, táto – velký dík !! ), bylo opravdu známkou toho , že akce měla smysl a povedla se.

S přibývajícím časem a hladinou alkoholu ( i díky soutěži v degustaci různých značek piv z malých pivovarských provozů s nečekanými vítězi !! ) dostávala akce na intenzitě a zakončena byla zajímavou burzou a blešáčkem v prostoru místnosti pro návštěvy s krbovými kamny. Praskání dřeva a cinkání stoletých skleněných obalů dodalo atmosféře vskutku zajímavý ráz.

Nesmíme opomenout maminky výborný kančí guláš a méně výborný budíček v 7.30 nedělního rána :-))

Doufám, že jste byli všichni přítomni spokojeni a že se příště opět sejdeme třeba i vě větším počtu.

Přeji vám všem a i ostatním návštěvníkům webových stránek pohodový rok 2014 a spousty zajímavých přírůstků.

Míra

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 


1 komentář z 1.setkání přátel a znalců Litoměřice 2013

  1. Mooc pohodový víkend se stejně „nemocnými“ kolegy sběrateli :-). Jěště jednou děkuji za pozvání a budu se těšit na další podobné podvečery. Velký diky i pro p.Kekrtovou za exclusivní peči a za větu “ Vstávejte a pojďte spát….“ vzkutku originální budíček :-)

  2. Jojo, byla to moc fajn akce, akorát mi druhej den bylo fakt zle (což ale není vina organizátora). Plakát zakoupený v blešáčku už mám vylepený v kotelně. Díky za pozvání:-)

  3. Zdar,souhlasím kladně s pánama.Vyzdvihnul bych GULAS,očka a uzený taky bezvadný.Viděl jsem věci o kterých jsem pouze slyšel,takže spokojenost.Pouze odvoz zpět z Litáků přes Zahrádky,to byla hotová horská dráha.Připadal jsem si jak zelenej Remek.

Komentáře jsou uzavřeny.