Černokostelecké VYSMOLENÍ 2017 – a je to za námi :)

Ano ano je to tak, již další setkání sběratelů pivních lahví v rámci černokosteleckého Vysmolení je za námi……mrkněte na malou reportáž z této super akce.Opět jsme se sešli ve velmi hojném počtu, za což jsme velmi rádi a velmi si toho taktéž ceníme. V současnosti u nás trochu hektická doba způsobila malé technické problémy při přípravě stánku ale s pomocí vás, přátel a fandů starých lahví, se vše povedlo. Velký dík převážně Milošovi !

A myslím, že i počasí nám tentokráte přálo !!!!

Jako již tradičně jsme měli možnost ochutnat pivo přímo z černokosteleckého pivováru – oblíbenou Černou svini. Oblíbené maminčiny škvarkové placky tentokráte nebyly, za to se ale o to víc můžete těšit na příště :-)

S přibývajícími slunečními paprsky se otvíral stánek STARE-LAHVE.CZ  kde měli všichni možnost shlédnout vskutku velkou a rozmanitou nabídkou starých lahví. O tu se mimojiné přičinili velkou měrou Míra s Tomášem, Tomáš II. a Míra II … :-)

Napočítali jsme přes 600 exponátů a více než 35 sběratelů, což jsou , myslím, výtečná čísla. Po minulé návštěvě Jardy Śtěrby nás tentokrát navštívil další nestor a autor Východočeského katalogu – Míra Slavíček ! Byla tedy jedinečná možnost konzultovat odchylky a novinky jenž v katalogu nejsou přímo se samotným autorem…..

Doufám že příjemná a pohodová atmosféra, jenž naší akci doprovázela, bude přítomna i na příštím setkání které plánujeme na Vykulení 2017 v září.

TIP: Podívejte se také na reportáže z minulých ročníků

Ještě jednou vám všem velké díky za účast, věříme že i každý nějakou tu maličkost do sbírky odvezl a že se zase brzy uvidíme, pohovoříme o novinkách a budeme se těšit společně z nových přírůstků ……..

Přeci jen, život je krátký a tak každá radost a pocit štěstí jenž nám, flaškokologům, staré láhve přinášejí, je příjemným prožitkem……

Napište nám svoje návrhy na vylepšení a připomínky, budeme se se jimi rádi zabývat !

Lahvím zdar a těm starým zvlášť !!!

Související příspěvky


1 komentář u Černokostelecké VYSMOLENÍ 2017 – a je to za námi :)

Komentáře jsou uzavřeny.