Poohlednutím za květnovým vysmolením

V návalu pracovních a rodinných povinností alespoň malé poohlédnutí za posledním sběratelském setkání v Kostelci v květnu 2018…Nejdříve bychom rádi poděkovali místním (jmenovitě Milanovi ) za přesun našeho stánku STARÉ-LÁHVE.CZ na nové místo u varny – myslím že můžeme společně kvitovat toto rozhodnutí, jenž nám přineslo trochu více prostoru a klidu na naše flaškomilství :-)

Počasí se vyvedlo náramně, pivko teklo proudem a všichni již nedočkavě vyhlíželi 9 hodinu ranní jakožto start našeho sběratelského počínání…

Standa tradičně dovezl cosi na zub ze své „zahrádky „, přidal se i Mlejňas s úžasnou škálou pikantnosti slaných tyčinek … k ochutnání byly i sladké dobrůtky…..mńam ! Díky hoši a holky !

Lahví bylo k vidění opět poměrně mnoho, velmi nás potěšila zatím rekordní účast sběratelů ze všech koutů naší vlasti ( a dokonce i z Německa a Austrálie ! ) což je pro nás dalším pozitivním signálem a motivací v činnosti, kterou vyvíjíme a realizujeme v rámci černokosteleckých pivních dýchánků…

Na ukázku tentokrát byly k vidění následující unikáty – vše v litrovém provedení :

KARLŮV TÝN ( Pivovar Poučník – Karšltejn )

REICHENBERG-MAFFERSDORFER SALON BIER ( pivovar Vratislavice kolem 1880 )

J.VÁCLAVÍK SKLAD ZÁHLINICKÉHO PIVA v BYSTŘICI P.HOST.

Věříme, že jste si s námi tento krásný květnový víkend dosytosti užili a že již ted se těšíte na další společné setkání 8.září 2018 tamtéž.

přeji pohodový zbytek léta, další krásné přírůsky do sbírky a brzy na viděnou !

Míra

Související příspěvky