Sodovkárny ČR – K

SODOVKÁRNY ČR

K

EXISTENCE

NÁZEV OBCE/GEMEINDE

OKR

NÁZEV FIRMY

L

U

E

R

POZNÁMKY

Kácov KH Bächer Alois
Kadaň / Kaaden CV Fränzl Josef x
Rössler & Albrecht Výroba likérů
Rössler Josef x Výroba likérů
Werner Franz x x
Kamenice nad Lípou PE Sodovkárna x x
Kamenický Šenov / Steinschönau DC Rösler Raimund x x
Wetzig Franz x x
Kamenné Sedliště SY Rovenský František x
Kaplice / Kaplitz CK Hesske Josef
Quas Wenzel
Karlovy Vary / Karlsbad KV Konzumní družstvo VORWARTS x
Müler Carl x
Stern Josef & Stein Walter x x S
Výrobní družstvo hostinkých s.r.o. x x
Karlovy Vary – Dvory / Maierhöfen KV Harbauer Josef x
Löffelmann Karl x
Karlovy Vary – Rybáře / Fischern KV Hilka Franz x
Hönl Franz x x
Radlové bratři x x
Rott Anton x x
Karlštejn BE Sodovkárna x
Karviná / Karwin KI Družstvo hostinských S
Hornická nemocnice Karviná x
Seidmann & Better – LIKERIA x
Výrobní a nákupní družstvo ALIANC s.r.o. S
Karviná – Fryštát / Freistadt KI Barber F. x
Blumenthal S. x
Kubanek František x x
Kašperské Hory / Bergreichenstein KT Mack Karl x
Pivovar Kašperské Hory x Pivovar
Slama Karl x Drogerie
Kdyně DO Miňovský Alois x x
Sünderhauf Josef
Sünderhaufové bratři
Zýka Stanislav
Schindlerová Joh. x
Kladno KL Bártík Julius x x
Bíbrdlík Josef x x x
Bíbrdlík & Košťál
Diviš Václav x x
Janoušek Jindřich x
Kankrlíková Antonie x
Košťál Břetislav
Nedvěd Josef & Jelínek Josef x x
Nedvěd Josef x x x
Nosek Bohumil
POLDI  a.s. x Železárny
Klánovice AB Dasch Evžen x
Klášter Hradiště n.J. / Kloster a.J. MB Šulc Zdeněk
Waldstein Ernst hrabě x x x Pivovar
Klášterec nad Ohří / Klösterle CV Hinke & Glaser x
Langhammer Carl x
Langhammer J.
Reim Albin x x
Zinner Wenzel
Klatovy / Klattau KT Jirovec A. x
Krbec Václav x
Kurz J.
Trnovec Jaroslav x Výroba likérů
Tuček Josef
Kleneč p.Čerchovem / Klentsch DO Hecht Josef x x
Klimkovice / Königsberg NJ Urbaník Ladislav
Klobouky BV Budík František
Kocléřov / Ketzelsdorf TU Patzak Karl x Výroba likérů
Kojetín / Kojetein KM Juřena František
Kotouček Josef x
Kotouček R. x
Mikulík Vilém x
Kolín KO Kocwera Josef x x
Mencl Ladislav
Růžička František x
Vacek V. x
Vavruška Otakar x
Zámecký pivovar a.s. x Pivovar
Žežulová Vincencie
Konětopy ME Urban Čeněk
Konice HK Strnad F.J.
Konice PV Koutník Oldřich & spol. x
Kopřivnice / Nesseldorf NJ Družstvo hostinských x
Heisig Josef x
Koryčany KM Pecina Jan x
Kostelec nad Černými Lesy KO Chytráček František x x x Svěžena
Kostelec nad Orlicí / Adlerkosteletz RK Chalupa František x x x Chal – limo, Chalupovka
Chalupová -Němcová Vlasta
Ovocnářské družstvo s.r.o. x
Vanický Rudolf a syn x x
Košťany / Kosten TP Krebs Josef
Kovářská / Schmiedeberg CV Schröter Hugo x
Kozojedy JC Lemberk Josef x
Králíky / Grulich UO Endlicher Heinrich
Prokop Gertrude x
Schmidt & Kremper x
Kralovice / Kralowitz PS Frančák Karel x Lékárna
Peřina Vilém x
Kralupy nad Vltavou / Kralup ME Čermák V. x x
Vaněk Bedřich x x
Králův Dvůr BE Železárny Králův Dvůr x Železárny
Kraslice / Graslitz   SO Böhm Heinrich x x
Konzumní družstvo EINIGKEIT x
Lehrer Adolf x x
Lehrer Anton – LAKTESOWERK x x
Krásná Lípa / Schönlinde DC Hajek Mathias x x
Gassner Carl x
Palme Stefan x x
Zabel Heinrich
Kravaře / Deutsch Krawarn OP Holoubková Berta
Jaskula Josef
Urbánek Winzent x
Krnov / Jägerndorf JE Gröger Franz x x
Gröger Gustav x x S
Palige A. x
Pollak Ad. x
Weiss Rudolf x x x
Kročehlavy KL Bureš Jaroslav Ing. x
Jůna František x
Klicman Antonín x x
Tachovský x
Kroměříž / Kremsier KM Drapalík Josef
Drápalík Karel S
Křižan F.
Papežík Miloslav x x
Puzskailer Leopold Ph.Mg. Lékárna u Zlatého lva
Tichý František x
Trnka K. Mg. x Lékárna
Zelený Josef Ph.Mg. x x Lékárna u Černého orla
Krupá RA Kafková Františka x x x
Krupka – Komáří Vížka / Mückenberg TP Schlinzig Franz x x Výroba likérů
Křešice / Krzeschitz LT Trojan Josef x x
Křižany / Kriesdorf LB Prokop Katharina x
Schöbel Alfred x
Křtiny BK Gric Adolf x x S
Havelka B.& spol. x x
Hrozek F. x
Kunštát BK Špírek Alois x x S, Drogerie
Kunžak JH Šmíd Eduard
Kunžvart / Kuschwarda – Scheureck PT Habelsberger Franz x
Kutná Hora KH Beneš Jan Ing.
Endriáš Emil
Jelínek Antonín x x
Jonáš Bedřich
Moravec František x x
Říha František
Slavík Prokop x
Zeman Stanislav (vd.Františka Z.)
Kyjov / Gaya HO Buxbaum Bruno
Šafaříkové bratři x x Braša
Kynšperk nad Ohří / Königsberg a.E. SO Achtner Josef
Dick Josef x x
Diener Josef
Lorenz Georg

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P R Ř S Š T U V Z Ž XXX

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •