Sodovkárny ČR – S

SODOVKÁRNY ČR

S

EXISTENCE

NÁZEV OBCE/GEMEINDE

OKR

NÁZEV FIRMY

L

U

E

R

POZNÁMKY

Sadská NB Major Bohumil
Muratík x x
Sázava KH Klášter U sv.Prokopa x x
Sedlešovice / Edelspitz ZN Pilný Vilém – CHEMOFARMA
Sedlčany PB Vyterna Jaromír x x
Semily / Semil SM Koucký W.J. x
Paulus Robert (vd.Vlasta P.) x x
Semtín PA SYNTHESIA a.s. x
Skalice u Č.Lípy / Langenau CL Výroba ovocných šťáv x
Skalná / Wildstein CH Jahn Martin
Kraft Max
Kreutzner Johann
Skřečoň / Skrzeczon KI Schefzik Leo
Rajnoch Rosa x
Skuteč CR Stach Jan x x
Zvěřina Antonín x
Slaný KL Balcar František x
Čížek Josef & spol.
Čížek Josef & Svoboda Josef x x
Slatiňany CR Popelka Josef x
Slatiny JC Škoda V. Mr.Ph. x
Votruba K. Ing. x
Slavičín ZL Strachota Osvald x S
Slavkov / Austerlitz BI Hnilica František x
Novák F.
Paul Josef
Petřík Jan
Pokorný František x
Šmidl x
Slavonice / Zlabings JH Schweska Franz x
Smržov u Českého Dubu LB Dvořák Štěpán
Jágr Ladislav
Jágr Václav x x
Smržovka / Morchenstern JN Lammel Hugo S
Linke Gustav x x S
Sněžné ( Německé ) ZR Mrázek Bedřich x
Sokolov / Falkenau a.d.E. SO Gössel Anton & Co. x
Hönig Theodor x
Rosenbaum Oskar x
Sack Anton
Sack Otto
Schreiter Franz
Wolf Johann – TRIPTIS a.s. x
Solnice RK Ludvík Bohumil x
Vilímek Václav x x
Stadice / Staditz UL Grundgreif Wilhelm x x
Staňkov / Stankau DO Bouzek Jan & spol. x x
Stará Boleslav PH Spurný Karel x
Spurný Karel a spol. x
Vágnerová x
Vinš Václav
Staré Křečany / Alt Ehrenberg DC Friese Johann x x
Heyer J.Oskar x x
Liebsch Heinrich x
Staré Město / Mährisch Altstadt SY Kukule R. x
Staré Město u Uherského Hradiště UH Jelínek Heřman & spol. x
Strachota Otto S
Staré Město p.Landštejnem / Altstadt JH Sauerschläger K.
Staré sedlo u Lokte / Altsattl SO Pichl Franz
Stárkov / Starkstadt NA Rudolf Adolf
Starý Kramolín / Alt Gramatin DO Mai Adolf
Starý Plzenec / Alt Pilsenetz PJ Blecha Jan x x Radyňský pramen
Stod / Staab PS Družstvo hostinských západních čech s.r.o. x
Strakonice / Strakonitz ST Bollard Franz
Hahn Adolf (syn Vojtěch H.) x
Komorous R.
Měšťanský pivovar a.s. x x x Pivovar
Němejc Jan x x
Stráž nad Nežárkou JH Rattaj František
Stráž nad Ohří / Warta KV Grund Eduard x
Stráž nad Nisou / Alt Habendorf LB Mai Ludwig x
Mai Ludwig & Harbich Carl x S
Herkner Anton
Strážnice HO Bouda Josef x
Střehom JC Ort František x x
Střekov / Schreckenstein -Ober Sedlitz UL Richter Franz
Střelice OL Fryčák František x x S
Stříbrná / Silberbach SO Dörfler Adolf x x
Stříbro / Mies TC Bergler Sigmund x
Klofat Josef x
Střížkov BN Šich Jiří x
Sušice KT Hájek František
Mazanec Antonín
Svatá Anna KH Výroba sodové vody x
Svatý Jan pod Skalou BE Výroba sodové vody x Lázně
Svatý Kopeček OL Lach Jan x
Benešová Marie
Svitavy / Zwittau SY Beitl J. x x
Freissler Julius
Tyrolt F. x
Wantoch Hugo
Wantoch Rosa x

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P R Ř S Š T U V Z Ž XXX

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •