Sodovkárny ČR – T

SODOVKÁRNY ČR

T

EXISTENCE

NÁZEV OBCE/GEMEINDE

OKR

NÁZEV FIRMY

L

U

E

R

POZNÁMKY

Tábor TA Právovárečný měšťanský pivovar x Pivovar
Reiniš Otto x x x
Továrna na konservy a poživatiny a.s. x x
Tachov / Tachau TC Bayer Johann
Wager Adolf x
Telč / Teltsch JI Čáp Josef x x
Vyhlídal Cyril x
Svoboda Jaroslav
Teleč / Teletsch KV Kwerton Eduard
Teplá / Töplei ( Teplei ) LT Frass Otto * 1907 Výroba likérů
Teplá / Stadt Tepl KV Stingl Berta
Hammer Franz J.
Teplice / Teplitz TP A.G.I. s.r.o. x x
Assmann Hermann x x
Drdina Anton
Konzumní družstvo s.r.o. x x
Korwin Oskar x
Ledererové bratři & Co. x x
Morgenstern Adolf x
Schmelzer Julius Dr. x
Weingarten P. x
Teplice – Trnovany / Turn TP Müller Emil – POSTHOF x
Trieb Alfred – DEX x x
Trieb Ferdinand x x
Teplice n.M. – Bučnice / Buchwaldsdorf NA Pasler Emanuel
Terezín / Theresienstadt LT Bavlnka Mg. & Jiránek Karel x
Hentschel Václav x x
Jiránek Karel x
Stronski Pavel
Tesařov / Schenkenhahn JN Neumann Eduard x x
Tisá / Tyssa UL Löbel Josef x x
Tišnov / Tischnowitz BI Fetter B.J. x x S, * 1887
Fetter František
Chutný & Ptáček x x
Chutný Bohumír x
Toužim / Theusing KV Barth Hermann
Blomer Josefine
Tyll Hans
Tovačov / Tobitschau PR Studený Michal x
Trhové Sviny CB Tušer Čeněk x x
Troubky PR Netopil A. x
Trutnov / Trautenau TU Erben Alois x x S
Futter Heinrich
Kohn Moritz x
Výrobní družstvo hostinských s.r.o. x x x S
Třebechovice p.Orebem HK Bidlo Anton x x x
Třebel / Triebl – Wolfsberg TC Kubinzky Rudolf Dr. x x x Pivovar, Rubin
Třebenice / Trebnitz LT Horč Jaroslav (syn Ladislav H.) x x
Vlasák Antonín x
Třebíč / Trebitsch TR Kubeš Ferdinand – ZON x x x x S, * 1879
Třeboň / Wittingau CK Fák Antonín (syn Bedřich F.) x x
Třemešná / Röwersdorf BR Thiel Julie
Třešť / Triesch JI Bartoš Stanislav x
Malášek Josef
Třinec FM Kosellek & Tytko & Ciemala x
Třinec – Lyžbice / Lyzbitz FM Rosenthal H. x
Tuklaty KO Lecjaký Josef
Rubeš Rudolf x x x Tuklatka
Tupadly / Tupadl KH Auersperg F.J. x Pivovar
Turnov / Turnau SM Bursa Václav x x
Kinská Božena x x
Kinský František x x
Křepinská Božena x
Křepinská Zdeňka
Richtr Jiří x x
Týn nad Bečvou PR Číhal Bedřich x
Týn nad Vltavou CB Havlů J.R. x x
Týnec n.L.(Labská Týnice) KO Tomášek Ferdinand I. x x
Venclíček Jan  Ph.Mg.
Týniště nad Orlicí RK Ulrych Václav x

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P R Ř S Š T U V Z Ž XXX

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  
  •