Ústecký pivní jarmark 2014 & STARE-LAHVE.CZ

A je to za námi !!! Ufff ! :-) Ústecký pivní jarmark, na kterém jsme se prvně prezentovali, dopadl parádně. Ale popořádku….


Několikatýdenní přípravy vyvrcholily pátečním večerním posezením s Milošem a Hansem u výborné tankové Plzně. V očekávání sobotního ústeckého pivního jarmarku jsme ještě doladili poslední detaily, vyzvedli maminčiny výborné koláče a preclíky a šli do hajan.

Nemohl jsem se dočkat rána, přeci jen to byla pro nás premiéra. A i přes,  myslím dobrou agitační kampaň,  jsme samozřejmě netušili, kolik z vás dorazí …..

Ranní vstávání, štrůdl a káva a jelo se na věc..počasí se drželo, i přes hrozivé předpovědi byla první polovina sobotního dne super. Postavili jsme stánek, doladili zázemí, narazili Francina a čekali na první hosty .

Ti se srotili u našeho stánku v mžiku, kdy jsme vystavili staré láhve, etikety, reklamní předměty a jiné drobnosti. Obrovskou vlnu zájmu zvedly etikety Francina, pro sběratele jinde nesehnatelné, a Francin samotný.

Jak je vidět z fotek, den ubíhal, stánek praskal ve švech, všude se hlaholilo o sběratelství a nás hřálo u srdce, že se lidé baví, že jsme se opět sešli a mohli vyměnit zajímavé informace a i nějaké ty láhve.

Postupně nás navštívili sběratelé ze Severu Čech , později dorazili chlapi z Východních a Středních Čech…paráda. Flaškovalo se, popíjelo, koštovalo, preclíky mizely a ani déšť  nám neubral úsměv ze rtů.

Zastavili se u nás i vzácní hosté, jako třeba Pepik Náhlovský….

Akce se každopádně velice povedla a i přes velkou nepřízeň počasí v závěru lze skromně konstatovat, že naplnila naše očekávání prezentovat informační web o sběratelství starých lahví a tak trochu jiný a netradiční způsob burzování ….

Velký dík patří těmto borcům:

Jirka Štovíček a Láďa Malý ( PIVOVAR NA RYCHTĚ )

Miloš Lácha ( WEBMASTER )

Hans Krouský a jeho tým ( SELGEN )

Miloš Kotrba, Martin Vörös, Michal Veselý…..

a ostatním, kdo dorazili a pomohli a nebo se jen s námi prostě hezky bavili…

Za komentáře předem díky a doufám, že se příští rok sejdeme na stejné akci zas a třeba i ve větším počtu !

Míra

Zajímavý odkaz o ústeckém pivním jarmarku včetně rozhovoru o našich webowkách najdete na stránkách nového ústeckého časopisu Žít Ústí.

Související příspěvky


1 komentář z Ústecký pivní jarmark 2014 & STARE-LAHVE.CZ

  1. Zdar,tak mne Míra vyhecoval,abych se zajel podívat! A rozhodně paráda.Zase nový zážitek,pokoukání,potlachání,nějaká ta výměna…Míra filuta si tam na mne nachystal 2 pastičky a obě bez prutahu sklaply.Ani nevadilo,že prší.2 flašky v batohu všechno vynahradily.A koláčky také.Kounické pivo bylo rozhodně dobré.Takže příští rok se nedám přemlouvat a zase nakouknu.Míro,díky!

  2. Čau,akce super,lahve samozřejmě taky,jako u Míry vždy.měli jsme to sice z východních Čech trochu z ruky,ale dobrá atmosféra a nálada to vynahradila,příští rok určitě přijedu,Kounické pivo musím taky pochválit ( a to nejsem pivař),Míro dík za pozvání.

Komentáře jsou uzavřeny.