ČERNOKOSTELECKÉ VYKULENÍ 2014 …a je to za námi :-)

Tentokráte příspěvěk z povedené akce – ČERNOKOSTELECKÉHO VYKULENÍ včetně fotoreportáže …..Nejdříve bychom chtěli poděkovat Milanu Starcovi z Černokosteleckého pivováru, jenž nám umožnil prezentovat naše webowky na této báječné akci.

Sice to zpočátku vypadalo, že nebude přát počasí, ale nakonec se nejčernější prognózy nepotvrdily a bylo příjemně. Atmosféru oživil Miloš a jeho fantastické a brzy oblíbené pivní palačinky, na které byla obrovská fronta.

Na čepu byla Černá svině 13 °, jenž byla vskutku lahodná, po lacičkách od maminky se také zaprášilo …

Burza byla v plém proudu, hodně se debatovalo a také měnilo , navštívil nás dokonce i John z New Orleans, jenž se jal sbírat staré půlitry.

Tu i tam si náhodný návštěvník vykulení  na památku zakoupil upomínkový předmět ve formě staré láhve s nápisem, což nás potěšilo a zároveň motivovalo do další ( osvětové ) práce.

Nesmíme opomenout na naší sběratelskou ikonu  Zdeňka, jenž taktéž dorazil a odvezl pár pěkných kousků do svého muzea, sodovka v ruce je pouze vyjímkou ( ikdyž sodovky mají také kouzlo, Zdeňku :-)))…..)

Poděkovat bych chtěl všem za pomoc, podporu a hlavně za účast, především pak  Hansovi, Jirkovi, Milošovi, Míšovi, Mírovi…..a Jirkovi ze Selgenu…

Takže, lahvím zdar a zase příště !!!

vykulenii vykul vykulenoi vykulenias vykulenuusa vykulůe