Černokostelecké VYSMOLENÍ 2016 je za námi…..

Je neděle 22 hodin ma já únavou už téměř nevidím…….ale malé rozloučení za dalším povedeným ročníkem černoskosteleckého Vysmolení si nedovolím neudělat….

Letos nám především vyšlo skvělé počasí, a tak OPEN AIR burza pivních lahví a dalších artefaktů pod hlavičkou našich webowek byla, pro zúčastnivší se, v pohodové atmosféře.

Po sestavení stánku se nám podařilo zajistit výbornou černokosteleckou Černou svini 13 °tmavý ležák…a mohli jsme začít.

Sběratelů se letos sešlo více jak 25, takže opět hodnotíme akci kladně a vidíme, že podobný počin v dnešní uspěchané době má smysl …

První návštěvníci stánku se dostavili ještě před oficiálním zahájením. Další se pak „trousili “ v průběhu celého dopoledne a odpoledne. Lahve byly v jednu chvíli snad úplně všude :-) takže bylo vskutku z čeho vybírat.

V pohodové atmosféře bylo slyšet, kromě cinkání lahví, také spousty zajímavých sběratelských debat na téma nám všem nejmilejší – STARÉ LÁHVE.

Jako vždy nás potěšila maminka výtečnými škvarkovými plackami a výjimečně i bábovkou, po které se jen zaprášilo. A to nemluvím o výtečných Milošových palačinkách s čokoládou, mňam :)

Směle tedy můžeme konstatovat – že i letošní burza byla úspěšná, že bylo z čeho vybírat, že se vypilo všechno pivo a snědly donesené dobroty, že si každý našel pro sebe něco do sbírky, že se i přes válcování internetu umíme lidsky domluvit, že se oprašuje čím dál častěji již trochu zapomenutá výměna, a ředevším….. že jsme všichni měli pohodovou a dobrou náladu.

A o to hlavně jde. Takže ještě jednou díky vám VŠEM, což jste dorazili, a velké převeliké DÍKY černokosteleckému pivovaru za podporu.

Budeme se na vás těšit opět příště v minimálně stejné sestavě…

Fotky zachráněny ! takže mrkněte na přílohy z akce včetně detailu prezentovaného pražského skvostu z pivovaru U Rozvařilů….

MÍRA

PS. Pijte pivo jedině a pouze nejlepší kvality = z pivovaru Kostelec nad Černými Lesy !!!

KOSTELEC2016_BURZA KOSTELEC2016_ S ROZVAŘILEM KOSTELEC2016_ S PEPIKEM KOSTELEC2016_FLASKUJEME KOSTELEC2016_DEBATY KOSTELEC2016_PREZENTACE KOSTELEC2016_POMOCNICI KOSTELEC2016_NA STOLE KOSTELEC2016_TRIO KOSTELEC2016_V ZÁKULISÍKOSTELEC2016 _BURZA

KOSTELEC2016 _ V PLNEM PROUDU KOSTELEC 2016 _ PIVOVÁR

rozvařil rozvařilů

Přečtěte si i reporty z minulých ročníků

Černokostelecké vykulení 2015

Černokostelecké vykulení 2014

Související příspěvky