IV. Ústecký pivní jarmark malých a rodinných pivovarů

V pořadí čtvrtý ročník akce, která je zaměřena na milovníky kvalitního piva, hudby, divadla a skvělé zábavy, s programem pro široké spektrum návštěvníků a především rodiny s dětmi, se bude konat v sobotu 17.5. 2014 od 9:00 do 22:00 v prostoru Kostelního náměstí, resp. atria OC FORUM v Ústí nad Labem.

Celodenní akce nabídne návštěvníkům přehlídku dvaceti čtyř malých a rodinných pivovarů, desítek kvalitních ležáků vařených dle tradičních receptur, hodnotnou zábavu v podobě bohatého kulturního programu, koncerty, divadla, soutěže, lidová řemesla, atrakce pro děti i dospělé. Součástí programu bude laická a odborná degustace.

Výsledky odborné degustace budou oceněny “MÁZem ÚSTECKÉHO PIVNÍHO JARMARKU“ v kategoriích nejlepší světlý ležák, polotmavá a tmavá piva a speciální a ochucená piva. Laickou cenou zúčastněným pivovarům bude „MÁZ ÚSTECKÉHO DENÍKU“, kde návštěvníky budou ohodnoceny nejlepší tři pivovary IV. ÚSTECKÉHO PIVNÍHO JARMARKU. Anketní lístky budou otiskovány v ÚSTECKÉM DENÍKU v průběhu 2 týdnů před akcí. Návštěvníci je vyplněné na Ústeckém PIVNÍM JARMARKU odevzdají k vyhodnocení a slosování o dárkové poukazy RESTAURACE NA RYCHTĚ.

Hlavní hvězdou v hudebním programu je legenda české rockové hudby VLADIMÍR MIŠÍK & ČDG. V programu dále vystoupí FLERET, BONIFANTI (50 let na scéně), Karel Kahovec, Viktor Sodoma, The Boom, Nejenjazz Band, Albis, Švejk & C. K. Šraml, Divadlo V Pytli, Divadlo Krabice Teplice, Divadlo VYSMÁTO, Panoptikum Maxe Fische FLAŠINETÁŘ HONZA a další. Celou akcí budou provázet principál divadla V pytli Petr Stolař.

Akci pořádají Pivovar hotel Na Rychtě a B. B. Art Production, ve spolupráci s OC Forum a Kulturním střediskem města Ústí nad Labem, za podpory města Ústí nad Labem, Ústeckého kraje a dalších partnerů, pod záštitou starosty městského obvodu Ústí nad Labem město Jana Tvrdíka

 

Jiří Šťovíček a Martina Valterová  – Pivovar hotel Na Rychtě, hlavní organizátor Jarmarku

www.usteckypivnijarmark.cz, www.pivovarnarychte.cz

pivo_z_rychty

ustecky_pivni_jarmark ustecky_pivni_jarmark2

 

Související příspěvky


1 komentář u IV. Ústecký pivní jarmark malých a rodinných pivovarů

Komentáře jsou uzavřeny.