Rok 2016 je za námi – hodně štěstí do toho nového 2017 !!!

Narozdíl od prezidentského novoročního přání to naše je již dnes, tedy 31.12.2016….Rádi bychom vám všem, našim příznivcům, kamarádům, přátelům popřáli mnoho (nejen sběratelského) štěstíčka, rodinné pohody, úspěchů a především zdraví do r 2017 !

Ohlédneme-li se za uplynulým rokem 2016 můžeme být spokojeni. Povedlo se nám uspořádat 2 skvělá a úspěšná sběratelská setkání v květnu a v září, 2 neméně úžasné a pozoruhodné pivotoulky v oblasti Lobečsko a Jeseníky, přibyly nám do sbírek zajímavé exponáty, povedlo se dokončit dlouho avizovaný seznam mlékáren ( po redakčních úpravách již brzo na našich webowkách…)

Chtěl bych vám všem poděkovat za vaši přízeň která nás těší a motivuje do další práce a plánování nových aktivit.

I letos si proto v kalendáři již ted zaškrtněte 20.května a 9.září, jakožto dny kdy budeme mít opět výjimečnou příležitost se v rámci sběratelského setkání společně potkat, získat nějaké přírůstky, poklábosit a popít výborná pivka v areálu pivovaru Kostelec nad Černými Lesy.

Rád bych vás také požádal o nabídky lahví k výměně, které jistě tu a tam máte – jak jistě víte zajímají nás především severozápadní, střední a východní čechy…

Na závěr jedna krásná láhev ze středočeského Bakova nad Jizerou získaná do našich sbírek  :  Hostinec Františky Kůlštrunkové v č.p. 25 – láhev o obsahu 1 litr

Mnoho štěstí v r 2017 !!

Míra + team STARE-LAHVE.CZ

Související příspěvky


1 komentář z Rok 2016 je za námi – hodně štěstí do toho nového 2017 !!!

Komentáře jsou uzavřeny.